Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Publikacje o NTM >> Stretching A-Z

 

 

              REKLAMY

 

 

 

 

 

Stretching A-Z


Stretching A-Z - sprawność i zdrowie to publikacja zawierająca obszerne informacje o stretchingu z zakresu anatomii, fizjologii, technik rozciągania oraz ich zastosowania w różnych rodzajach aktywności fizycznej i fizjoterapii.
Jej autorzy - małżeństwo Aleksandra i Marian Listkowscy są nauczycielami akademickimi i absolwentami AWF w 1970 roku. Od wielu lat zajmują się treningiem kształtującym sylwetkę, stretchingiem oraz ćwiczeniami spowalniającymi procesy starzenia się i osteoporozy. Są także twórcami autorskich treningów mięśni dna miednicy. Współautorka książki jest instruktorką zajęć prowadzonych dla łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti".
Publikacja zawiera 370 kolorowych zdjęć wraz z opisami oraz praktycznymi uwagami dotyczącymi wykonywania danych ćwiczeń. Proponowane ćwiczenia w różnych wersjach adresowane są dla początkujących, średniozaawansowanych oraz dla zaawansowanych.
Książkę tą polecamy wszystkim osobom, które niezależnie od wieku i kondycji fizycznej chcą dbać o siebie i nauczyć się prawidłowo ćwiczyć.

Wydawca: "Aleksandra"
Łódź 2007
Liczba stron: 160 (twarda oprawa)

Cena książki: 23,00 PLN (w tym 5% VAT) + koszty wysyłki


Formy płatności:
  • za pobraniem: 16 zł - wysyłka w ciągu 3 dni roboczych od przyjęcia zamówienia (przesyłka listowa polecona)
  • płatne przelewem na konto: 5 zł - wysyłka w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przelewu (przesyłka listowa polecona)
Studio PR
ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa
Nr rachunku: 20 1140 2017 0000 4902 0451 3842

Zamówienia prosimy dokonywać:
  • na adres mailowy: ntm@ntm.pl
  • telefonicznie: (22) 279 49 12