Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).
Aktualności

 

 

              REKLAMY

 

 

 

 

 

Nowe rozwiązania na nowe wyzwania w czasie COVID
2021-05-21

Sytuacja pandemii i zagrożenie COVID-19 to czas na korzystanie z nowych rozwiązań, mających na celu łatwe i bezpieczne funkcjonowanie - ochronę zdrowia i życia. Kierując się dobrem osób starszych, Centrum Wsparcia Seniorów oferuje nowe, kompleksowe rozwiązanie dla pacjenta z nietrzymaniem moczu bez wychodzenia z domu.

Konsultanci Centrum Wsparcia Seniorów są do Państwa dyspozycji, oferując kompleksową pomoc obejmującą:

  • prawidłowy dobór produktów chłonnych - pieluchomajtek, majtek i wkładek chłonnych, podkładów chłonnych do potrzeb pacjentów
  • realizację zleceń na wyroby chłonne i odbiór zaopatrzenia z bezpłatną dostawą do domu
  • edukację dotyczącą zasad refundacji przy nietrzymaniu moczu, pozyskania i realizacji zleceń bez wychodzenia z domu
  • edukację i odpowiednie postępowanie przy problemie nietrzymania moczu dedykowane dla osób mobilnych oraz leżących

Centrum Wsparcia pomaga seniorom w uzyskaniu łatwego i bezpośredniego dostępu do produktów chłonnych oraz realizacji zleceń refundacyjnych z dostawą do domu.

W celu otrzymania bezpłatnych pakietów edukacyjno-demonstracyjnych, zawierających próbki produktów chłonnych, pielęgnacyjnych oraz materiały edukacyjne - niezbędne przy schorzeniu nietrzymania moczu i opiece nad osobom chorą, zapraszamy na stronę: www.hartmann24.pl