Niezalogowany (Zaloguj się)

Powered by Vanilla
Modifications by ITI Media

  • CommentAuthorbajerek
  • CommentTime5 Apr 2011
   
  Witam. Mój problem trwa od urodzenia, a mam teraz 23 lata,Jako mała dziewczynka miałam przeprowadzane badania i nie wykryto u mnie żadnych wad... Sama nie wiem co jest przyczyną. Przez te wszystkie lata chyba się przyzwyczaiłam do mojego problemu... Cały czas używam podpasek, jest to bardzo uciążliwe!!! Przypadkiem trafiłam na tą stronę i dała mi do myślenia... Zawsze myślałam, że jak już się taka urodziłam to muszę się przyzwyczaić, teraz zaświeciło się światełko- iskierka nadziei, że może się zmienić;) Mam pytanie gdzie najlepiej szukać pomocy, specjalistów z Waszego doświadczenia- chodzi mi o teren Polski. I czy muszę mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu??
 1.  
  Bajerek, w momencie kiedy mnie dotknął ten problem zaczelam szukac informacji w internecie, tak tez wpadłam na tę stronkę.
  wiem, że program NTM organizuje specjalne konsultacje z lekarzami, którzy udzielaja porad! są tam jakieś dyzury w okreslone dni w miesiacu( zajrzyj na stronę) i bardzo polecam!! ja kilkakrotnie korzystalam z infolinii i zawsze uzyskiwalam niezbedne informacje, a przy okazji lekarze byli naprawde mili i uprzejmi, polecam:)
 2.  
  Do lekarza rodzinnego nie potrzebujesz skierowania. Możesz się do niego zgłosić, a on da Ci skierowanie do lekarze specjalisty np. urologa.
  pozdrawiam Piotrek
  • CommentAuthormarta024
  • CommentTime27 May 2012
   
  Polecam lekarzy prowadzących kwartalnik NTM- chyba wszyscy są z Warszawy. Jesteśmy w podobnym wieku i podobnie jak Ty mam problem od zawsze... z tym tylko, że ja się całe życie leczyłam i nikt mnie nawet dobrze nie zdiagnozował.
  Z końca Polski pojechałam do Warszawy na wizytę do lekarza nazwiskiem Wąsik- NIE POLECAM! Cham to naprawdę łagodne określenie a nie mam w zwyczaju obrażać lekarzy
  ( poza tym wielu różnych spotkałam w życiu lecz to istny ewenement). Mimo jego zachowania skierował mnie na konsultacje neurologiczne i miałam ogromne szczęście trafić na PORZĄDNEGO człowieka. Po prawie 20 latach zostać prawidłowo zdiagnozowanym to ogromna ulga psychiczna mimo, że jak się okazało wada nieuleczalna. Teraz prowadzi mnie prof. Radziszewski, którego polecę.