Niezalogowany (Zaloguj się)

Powered by Vanilla
Modifications by ITI Media

 1.  
  był temat o "posikiwaniu ze śmiechu" mnie natomiast dręczy odwrotny problem. w przypadku stresu, lęku, gdy się czegoś przestraszę, czuje się niepewnie, gdy się denerwuje lub czegoś się obawiam zdarza mi się w nie kontrolowany sposób zsikać. czy wam też się zdarza to w takich sytuacjach?
  • CommentAuthorheartbeat
  • CommentTime22 May 2011
   
  Sorry, ale jesli piszesz prawde to masz ze soba powazny problem. Idz do psychologa.

  Bardziej jednak wygladasz na forumowego trolla.
  • CommentAuthormarta024
  • CommentTime19 Sep 2011
   
  heartbeat traktujmy się poważnie. To, że Tobie się tak nie zdarza nie znaczy, że czegoś takiego nie ma! Wystarczy trochę poczytać w internecie żeby rozszerzyć własne horyzonty. Dodatkowo można kogoś bardzo urazić, spłoszyć bo chyba każdy kto jest na naszym forum ma opory w mówieniu otwarcie o swoich przypadłościach. Ja o podobnych przypadkach słyszałam choćby na lekcjach PO w liceum przy omawianiu ataku paniki.

  prawiczek_83 ja tak miewałam w podstawówce bardzo często. Samo mi przeszło po pewnym czasie kiedy lepiej odnalazłam się w środowisku. Jestem niemal pewna, że przyczyna tkwi w psychice i należało by się skontaktować z psychiatrą. (I od razu apeluję NIE psychologiem bo on nie jest lekarzem i może pomóc przy sprawach sercowych przykładowo :p Psychiatra ma odpowiednie wykształcenie i szeroką wiedzę.)

  Pozdrawiam i życzę powodzenia
  • CommentAuthorheartbeat
  • CommentTime11 Mar 2012
   
  @marta024

  Nigdy nie wyraziłem wątpliwości, że taki problem może istnieć, nie napisałem też niczego o sobie. Gdybym jednak sam był z taką sytuacja skonfrontowany niezwłocznie szukałbym profesjonalnej pomocy, a nie pytał na forum czy innym się to też zdarza. Osobiście zacząłbym od szukania pomocy u psychoterapeuty. Nie każdy problem emocjonalny musi wymagać pomocy psychiatry. Najlepiej żeby ocenił to lekarz rodzinny i skierował gdzie trzeba.

  Oryginalny post nie zawiera żadnego sensownego pytania. Autor nie prosi o radę, nie pyta do jakiego specjalisty się udać itp. Zamiast tego mamy raczej wstydliwy problem i pytanie "czy wam też się zdarza to w takich sytuacjach"? Załóżmy, ze na forum trafi osoba dotknięta takim problemem - jak powinna odpowiedzieć na pytanie postawione przez osobę o sympatycznym nicku "prawiczek_83"? Moja propozycja brzmi: "Tak, zdarza mi sie, najczęściej leci w prawą nogawkę."

  A teraz juz całkiem serio. Jeśli autor tematu rzeczywiście boryka sie z tym problemem i jednocześnie czuje się tak nim zakłopotany, że nie wie jak sformułować pytanie o poradę, to przepraszam za nadmierną podejrzliwość i niekoniecznie miłą odpowiedź.

  Pozdrawiam