Niezalogowany (Zaloguj się)

Powered by Vanilla
Modifications by ITI Media

  • CommentAuthormarti.taa
  • CommentTime1 Jul 2013
   
  Witam, pisze bo może tu znajde w końcu pomoc i porade... od jakiegoś czasu mam wstydliwy problem..popuszczam mocz:/ jak się smieje, skacze to nie moge zdazyc do lazienki i zdarza mi sie popuszczac.czuje sie okropnie:( bylam u lekraza, ale jakis dziwny ten lekarz,nic mi nie poradzil w sumie:/ czekam na wizyte u urolga nie wiem jak sobie radzic z ciagle zabrudzona bielizna,czego uzywac?? czuje sie mega niekomfortowo jak jestem gdzies poza domem..poradźcie prosze..
  • CommentAuthorkawa83
  • CommentTime10 Jul 2013
   
  Moim zdaniem dokucza ci wysiłkowe nietrzymanie moczu. Koniecznie skonsultuj to ze specjalista. możesz tez starać się ćwiczyć mięśnie kegla. to jedna z zachowawczych metod leczenia NTM. Dla zachowania higieny polecam używać wkładki chłonne. sa ich na rynku rożne marki.
  • CommentAuthorjacktimo
  • CommentTime17 Oct 2013
   
  Dla zachowania higieny polecam używać wkładki chłonne.  ________________________________________________
  Fifa 14 Ultimate Team Coins
  • CommentAuthorgretta
  • CommentTime16 Jul 2014
   
  Problem jest faktycznie krępujący, wiem co czujesz, bo cierpię na to samo. Wkładki chłonne to nie wszystko, one nie rozwiążą problemu, ponieważ dyskomfort wciąż będzie odczuwalny. Proponuję Ci byś udała się do specjalisty. Wiem, że to nie jest łatwe, bo to jest wstydliwy temat, ale jest duże prawdopodobieństwo, że Ci pomoże. Zanim ja zdecydowałam się pójść do lekarza to też minęło trochę czasu, ale poszłam i właśnie jestem w trakcie leczenia, które przynosi efekty, powoli, ale przynosi. Pierwszy lekarz niewiele mi pomógł, do kolejnego poszłam już prywatnie. Przede wszystkim nie można się wstydzić i pójść do lekarza, nie wstydzić się mu powiedzieć o tym, bo po to on jest, by pomóc. Oczywiście dużo czytałam na temat mojej przypadłości zanim poszłam do lekarza. Szukając czegoś w internecie wiele razy przewinęła mi się nazwa Femudar i opinie na temat Femudaru. Z początku nie wiedziałam co to jest, czy klinika jakaś czy lekarstwo, ale stwierdziłam, że skoro pod hasłem "nietrzymanie moczu" bardzo często wyskakuje w/w nazwa to coś w tym musi być i wejdę. Okazało się, że jest to lek. Idąc do lekarza pełna samozaparcia pomyślałam, że zapytam się o to lekarza. Zapytałam i udzielił mi dużo bardzo szczegółowych informacji na ten temat i stwierdził nawet, że możemy zastosować kurację Femudarem. Otóż moja kuracja trwa i efekty się pokazują. Stopniowo i powoli, ale następują, więc lek coś w sobie ma, myślę, że warto poczytać, a już na pewno udać się do lekarza.